خرید انواع کنسول‌های بازی

کنسول‌های بازی

یک کنسول بازی ویدیویی یک دستگاه الکترونیکی، دیجیتال یا رایانه ای است که یک سیگنال ویدئویی یا تصویر بصری را برای نمایش یک بازی ویدیویی که یک یا چند نفر می توانند بازی کنند نمایش می دهد.
اصطلاح “کنسول بازی ویدیویی” عمدتا به منظور تشخیص یک ماشین کنسول که به طور عمده برای مصرف کنندگان برای استفاده از بازی های ویدئویی طراحی شده است، در مقایسه با ماشین های بازی یا رایانه های خانگی استفاده می شود. ماشین بازی شامل یک کامپیوتر بازی ویدئویی، صفحه نمایش، کنترل بازی (جوی استیک، دکمه ها، و غیره) و سخنرانان در شاسی بزرگ است. یک کامپیوتر خانگی کامپیوتر شخصی است که برای استفاده در منزل برای اهداف مختلف مانند حسابداری، دسترسی به اینترنت و بازی های ویدئویی طراحی شده است.

انواع مختلفی از کنسول وجود دارد از جمله کنسول های ویدئویی خانگی، کنسول های دستی، کنسول های کوچک و کنسول های اختصاصی. گرچه Ralph Baer تا سال 1966 کنسول های بازی را ساخته بود، تقریبا یک دهه قبل از بازی پونگ آنها را در اتاق نشیمن مردم معمولی ساخته بود. از طریق تکامل بیش از 1990s و 2000s، کنسول ها گسترش یافته به ارائه توابع اضافی مانند پخش سی دی، پخش دی وی دی، بازیکنان دیسک Blu-ray، مرورگرهای وب، جعبه تنظیم بالا و بیشتر.

حال اگر شما به دنبال خرید کنسول بازی با قیمت مناسب هستید،به راحتی میتوانید در فروشگاه اینترنتی تلکام اقدام به خرید کنید.